Lidé, místa na Internetu a Čs. opevnění



ropik Na této stránce shromažďuji Internetové e-mail adresy a WWW stránky lidí a míst se vtahem k Československému opevnění budovanému v letech 1935 až 1938.
Chcete-li, abych vás do seznamu zařadil, vyřadil z něj, opravil některý záznam, nebo znáte-li nějakou zajímavou stránku v seznamu neuvedenou, kontaktujte mě e-mailem.

A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

B

Stanislav Bárta
e-mail: barta@mboxs.softlink.cz
telefon: 312240691
Václav Bartoš
e-mail: bartos@vojenstvi.cz
WWW: www.vojenstvi.cz
Tomáš Buřil
e-mail: pat@atc.cz

C

Vladimír Čadek
e-mail: cadmir@post.cz
WWW: www.mujweb.cz/www/cadmir
Martin Černý - správce Areálu čs. opevnění Vranov nad Dyjí
e-mail: dokado.cerny@worldonline.cz
WWW: www.hyperlink.cz/ropik-vnd/
Ladislav Čermák
e-mail: cermak@bunkry.cz
telefon: 491461645
WWW: www.bunkry.cz

D

Jan Dosedla
e-mail: dosedla@email.cz
Vít Dvořák
e-mail: vit.dvorak@opava-city.cz

F

Ondra Filip - redaktor časopisu Novodobé fortifikace
e-mail: filip@ustinadorlici.cz
telefon: 465522446
J. Frančík - člen KVH Praha, pracuje především na LO a TO v Západních Čechách
e-mail: harry.francik@volny.cz
Jiří Fuchs
e-mail: jirifuchs@hotmail.com

H

Radek Hrabčák
e-mail: hrabcak@mistral.cz - redaktor časopisu Novodobé fortifikace
WWW o tvrzích: www.ctrebova.cz/co/hrabcak/cspo/
WWW o srubu K-5: www.sweb.cz/k5/
Tomáš Hoblík
e-mail: hombre@iol.cz
Aleš Horák
e-mail: horaka@bunkry.cz - člen Sdružení muzeí čs. opevnění, Náchod

Ch

Martin Chamr
e-mail: mchamr@webset.cz

J

Jakub Jetmar - člen KVH Adam
e-mail: kvh.adam@seznam.cz

K

Tomáš Kamenský
e-mail: kamensky@stafin.cz
WWW: opevneni.aktualne.cz
Jaroslav Kment
e-mail: kment.j@seznam.cz
Kočičák
e-mail: kocicak@post.cz
WWW: merkur.vscht.cz:8080/~kocicak
Petr Komárek
e-mail: goma@volny.cz
organizace KVH Opava
Vladimír Kornel
adresa: Bryksova 949, 19800 Praha 9 Černý Most
uživatel srubu RS-65
Jan Kroupa
e-mail: stm.s50@centrum.cz
WWW: stm-s-50.webpark.cz - stránky o pěchotním srubu StM-50
Roman Kubeček
e-mail: KubecekRoman@seznam.cz
člen KVH Náchod

L

Michal Lollok
e-mail: MLollok@seznam.cz
WWW: cihelna.kgb.cz
telefon: 604339671
Zabývá se průzkumem LO na severu Čech, historií Čs. armády z let 1914-1945 - dobová výstroj, výzbroj, fotky, dokumentace.

M

Martin Marek
e-mail: marek@plzen.mhbh.cz
WWW: marek.mhbh.cz
ICQ: 114609198
Michal Mahnig
e-mail: mmahnig@iol.cz
uživatel srubu RS-65
Martin Měřinský
e-mail: mamm@seznam.cz
telefon: 491427844
člen některých klubů vojenské historie (KVH Náchod aj.), provází na Dobrošově, Haničce aj.

N

Lukáš Nový
e-mail: novylu@email.cz
člen klubu KVH Horka Rakovník

O

Jiří Ondera
e-mail: jondera@mraw.cz
WWW stránka: freeweb.coco.cz/KVH_Opava - Klub vojenské historie Opava

P

Jan Pavel - šéfredaktor časopisu Novodobé fortifikace
e-mail: pavel-ja@fm.vse.cz
Martin Pavlát - rekonstruuje izolovaný pěchotní srub TS-44 "Na Pahorku"
e-mail: TS44.Pavlat@seznam.cz
mobil: 777122426
Vít Pažourek
e-mail: vpazourek@post.cz
telefon: 05/758079
Petr Přibyl
e-mail: petr@cybermail.net
WWW s aktuálními fotkami opevnění: zivot.jinak.cz/fort/fort.html

R

Michal Randák
e-mail: mrandak@volny.cz
Michal Roubík
e-mail: kvintaa@gbn.cz
Ladislav Růžička
e-mail: ruzic@br.fairnet.cz
WWW o opevnění: www.geocities.com/Athens/Forum/8414/Forts.html

S

Mirek Schwarz
e-mail: allaplyn@volny.cz
mobil: 724051892
WWW: mujweb.cz/www/vsmb/
Rekonstruje L0. vz. 37 v podúseku 03 mezi Ústím nad Labem a Děčínem - v Malém Březně.
Tomáš Slanina
e-mail: Tomas.Slanina@post.cz
mobil: 601251737
Shání jakékoliv fotky opevnění pořízené v roce 1938.
Miroslav Sviták
e-mail: svitak.miloslav@seznam.cz
Provozovatel Muzea čs. opevnění Klášter II na okrese Jindřichův Hradec
Tomáš Svoboda, SPČO s.r.o. - nakladatelství a vydavatelství (tvrz Bouda)
e-mail: tomsvob@med.muni.cz
Pavel Šebesta
e-mail: kpvarmus@atlas.cz
WWW klubu přátel vojenství Chomutov: www.mujweb.cz/www/kpvarmus/
Tomáš Šetina - muzeum K-5, redaktor časopisu Novodobé fortifikace
e-mail: tomas.setina@worldonline.cz
mobil: 604928903
Jiří Šotola
adresa: Zahrádkářská 283, 50311 Hradec Králové
Michal Štefek
e-mail: michal@servis.cz
WWW pevnosti Hanička: www.servis.cz/hanicka/
Jan Štilárek
e-mail: Jan.Stilarek@seznam.cz
Petr Švestka
člen KHV Brno, pracuje pro Tvrz Bouda a ArmyFort Brno, ve Vojenském muzeu v Králíkách je odpovědný za zbraně a munici
e-mail: svestka@sellier-bellot.cz
telefon domů: 317844545
telefon práce: 317892260

T

Jiří Trojan
e-mail: trojan@thsoft.cz

U

Bohumír Uchytil
e-mail: bohumir.uchytil@post.cz

V

Jiří Vaněček
e-mail: vanecekjrj@tescosw.cz
Martin Vaňourek
e-mail: m.vanourek@worldonline.cz
shromažduje dobové fotografie, vzpomínky důstojníků, vojáků i civilistů
Pavel Vašata
e-mail: pavel.ct@cestyzaopevnenim.net
WWW: www.cestyzaopevnenim.net
Ing. Libor Vejpustek
e-mail: vejpuste@uvt.czu.cz
WWW fotky z "dobyvani srubu Brezinka": web.czu.cz/~vejpuste/album/nachod.htm
Martin Vlasák
e-mail: vlasakmirek@volny.cz
WWW tvrze Stachelberg/Babí: web.redbox.cz/stachelberg
WWW o srubu T-S 81a: web.redbox.cz/ts81a
Vojensko-historický klub Erika Brno
WWW: erika.hyperlink.cz
e-mail: vhk-erika@email.cz


TOPlist Seznam Domeny a WebHosting jiz od 100,-Kc Č.Třebová

© Marek Stránský, 1995-2006
Poslední úpravy: 25.04.2006
Hlavní stránka Československého opevnění
Moje domovská stránka